Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Starostwo Powiatowe w Drawsku Pomorskim
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Ogłoszenie

 

O G Ł O S Z E N I E


Uprzejmie informuję, że Zarząd Powiatu Drawskiego na swoim posiedzeniu w dniu
22 października 2019 r. podjął uchwałę w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego w zakresie udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej lub świadczenia nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego oraz edukacji prawnej na terenie Powiatu Drawskiego w 2020 r.

Treść ogłoszeń konkursowych na realizację w/wym. zadań oraz wymagany druk oferty znajdują się:

  1. w Biuletynie Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Drawsku Pomorskim na stronie bip.powiatdrawski.pl, w zakładce organizacje pozarządowe/otwarte konkursy ofert;
  2. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Drawsku Pomorskim, na urzędowej tablicy ogłoszeń oraz w Wydziale Organizacyjnym Starostwa, pokój nr 216;
  3. na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Drawsku Pomorskim –www.powiatdrawski.pl w zakładce organizacje pozarządowe/otwarte konkursy ofert/ Biuletyn Informacji Publicznej.

załączniku :

- uchwała nr 136/2019 Zarządu Powiatu Drawskiego z dnia 22 października
2019 r. wraz z załącznikiem;

            - wzór oferty;

       - wzór sprawozdania.          

Oferty wraz z wymaganymi załącznikami, zgodnie z ogłoszeniami konkursowymi można składać do 13 listopada 2019 r.  do godz. 15.00 (liczy się data wpływu oferty do urzędu).

 

Jednocześnie zapraszamy Państwa do udziału w pracach komisji konkursowej. Udział
w pracach komisji konkursowej jest bezpłatny. W skład komisji konkursowej mogą wchodzić reprezentanci organizacji pozarządowych lub podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (t. j. Dz. U. z 2019 r., poz. 688 ze zm.), którzy spełniają łącznie następujące kryteria:

  • nie reprezentują organizacji/podmiotów biorących udział w konkursie;
  • nie pozostają wobec oferentów biorących udział w konkursie w takim stosunku prawnym lub faktycznym, który mógłby budzić uzasadnione wątpliwości, co do bezstronności.

Proszę o zgłaszanie swoich kandydatur w terminie do 4  listopada  2019 r. Listownie na adres Starostwa (Wydział Organizacyjny, Starostwo Powiatowe w Drawsku   Pomorskim, Pl. E. Orzeszkowej 3, 78-500 Drawsko Pomorskie) lub mailowo na adres: m.katuszonekt@powiatdrawski.pl.

w załączniku:

- formularz zgłoszenia 

Wszystkie szczegółowe informacje dotyczące konkursów oraz kandydatur do komisji konkursowych można uzyskać osobiście w Wydziale Organizacyjnym (pokój 216)
w Starostwie Powiatowym w Drawsku Pomorskim oraz telefonicznie pod numerem
94 36 307 78.

 

 

 

Załączniki do pobrania

Pobierz Rozpakuj
Pobierz spakowane pliki Rozpakuj pliki i pobierz

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Małgorzata Katuszonek 22-10-2019 12:08
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 22-10-2019
Ostatnia aktualizacja: - 22-10-2019 12:08