Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Starostwo Powiatowe w Drawsku Pomorskim
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

                                                O G Ł O S Z E N I E

 

Uprzejmie informuję, że Zarząd Powiatu Drawskiego na swoim posiedzeniu w dniu 28 października 2015 r. podjął uchwałę w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego polegającego na udzielaniu nieodpłatnej pomocy prawnej w 2016 r.

Treść ogłoszeń konkursowych na realizację w/w zadania oraz wymagany druk oferty znajdują się:

  1. w Biuletynie Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Drawsku Pomorskim na stronie bip.powiatdrawski.pl, w zakładce ogłoszenia;
  2. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Drawsku Pomorskim, na urzędowej tablicy ogłoszeń oraz w Wydziale Organizacyjnym Starostwa, pokój nr 216;
  3. na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Drawsku Pomorskim – www.powiatdrawski.pl w zakładce organizacje pozarządowe/otwarte konkursy ofert.

Ofertę wraz z wymaganymi załącznikami, zgodnie z ogłoszeniami konkursowymi można składać do 17 listopada 2015 r.

Jednocześnie zapraszamy Państwa do udziału w pracach komisji konkursowej. Udział w pracach komisji konkursowej jest bezpłatny. W skład komisji konkursowej mogą wchodzić reprezentanci organizacji pozarządowych lub podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2014 r., poz. 1118 ze zm.), którzy spełniają łącznie następujące kryteria:

 - nie reprezentują organizacji/podmiotów biorących udział w konkursie;

 - nie pozostają wobec oferentów biorących udział w konkursie w takim stosunku prawnym lub faktycznym, który mógłby budzić uzasadnione wątpliwości, co do bezstronności.

 

Proszę o zgłaszanie swoich kandydatur w terminie do 5 listopada 2015 r.

- listownie na adres Starostwa (Wydział Organizacyjny, Starostwo Powiatowe w Drawsku Pomorskim, Pl. E. Orzeszkowej 3, 78-500 Drawsko Pomorskie);

- lub mailowo na adres: wolontariat@powiatdrawski.pl.

Wszystkie szczegółowe informacje dotyczące konkursów oraz kandydatur do komisji konkursowych można uzyskać osobiście w Wydziale Organizacyjnym (pokój 216) w Starostwie Powiatowym w Drawsku Pomorskim oraz telefonicznie pod numerem 94 36 307 78.

Załączniki do pobrania

Pobierz Rozpakuj
Pobierz spakowane pliki Rozpakuj pliki i pobierz

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Paweł Wolański 28-10-2015 10:24
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 28-10-2015
Ostatnia aktualizacja: - 28-10-2015 10:24